Aktualnie oglądasz

Jak Pracujemy

Kontrola projektu

Stosowana przez nas metodyka gwarantuje przejrzystość realizacji projektu, spójność procesów biznesowych, możliwość zarządzania zmieniającymi się priorytetami, a tym samym, obniża ryzyko biznesowe i funkcjonalne całego projektu. Polega ona na ścisłej współpracy z Klientem, elastyczności i otwartości na zmiany. Służy do pracy w środowiskach zorientowanych na projekt, bardzo szybko zmieniających się rynkach i w warunkach wymagających sprawności działania. Takie podejście ułatwia rozpoznanie prawdziwych potrzeb i opracowanie optymalnego rozwiązania w sytuacji, kiedy nie ma pewności co do osiągnięcia celu projektu i utrudnione jest opracowanie pełnego planu.

Sposób działania:

  • kolaboracja i stała komunikacja z klientem,
  • elastyczność i interaktywność,
  • iteracyjność,
  • praca w zespołach biznesowych,
  • krótkie horyzonty czasowe,
  • szybkość i sprawność w działaniu.

Komunikacja i współpraca z klientem

Ciągła wymiana idei i pomysłów poprzez komunikację z klientem – wszystko po to, by osiągnąć najlepsze rezultaty pracy. Klient na każdym etapie projektu ma wpływ na to co robimy, do niego należy decyzja co robimy oraz jaki rezultat zostanie osiągnięty na końcu projektu. To Klient decyduje o tym, czy podążamy właściwą ścieżką, czy zmieniamy kierunek. Służymy klientowi pomocą w zdefiniowaniu jego potrzeb oraz przekładamy jego idee na funkcjonujące oprogramowanie.

Trwałe relacje

Po zakończeniu projektu nie zostawiamy klienta samemu sobie. Stawiamy na długotrwałą współpracę oraz oferujemy wsparcie po wdrożeniu projektu.

Dowiedz się więcej

O nas

 

Dlaczego my

Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, ale także cieszących oko rozwiązań informatycznych, wspierających biznes: od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po dedykowane systemy informatyczne dla firm. Naszym zadaniem jest takie tworzenie narzędzi, aby rozwiązywały problemy i realizowały pomysły biznesowe, przy wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii internetowych. (więcej…)

 

Nasze kompetencje

Wytwarzamy i rozwijamy wyłącznie ambitne i unikalne aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną są aplikacje webowe, aczkolwiek posiadamy w portfolio również aplikacje desktopowe oraz mobilne. Stale podnosimy nasze kompetencje aby gwarantować naszym klientom wysoką jakość oraz nowoczesne i najlepsze technologie. (więcej…)

 

Jak pracujemy

Nasz zespół programistyczny pracuje w oparciu o metodyki zwinne, które pozwalają obniżyć ryzyko techniczne projektu. Stosowana przez nas metodyka gwarantuje przejrzystość realizacji projektu, spójność procesów biznesowych, możliwość zarządzania zmieniającymi się priorytetami, a tym samym, obniża ryzyko biznesowe i funkcjonalne całego projektu.olega ona na ścisłej współpracy z Klientem, elastyczności i otwartości na zmiany. (więcej…)

 

{{percmaxnr}}
Użytkowników systemów
{{percmaxnr}}
Procent jakości
{{percmaxnr}}
Partnerów biznesowych
{{percmaxnr}}
Lat doświadczenia