Aktualnie oglądasz

Nasze Kompetencje

Wytwarzamy i rozwijamy wyłącznie ambitne i unikalne aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną są aplikacje webowe, aczkolwiek posiadamy w portfolio również aplikacje desktopowe oraz mobilne. Stale podnosimy nasze kompetencje aby gwarantować naszym klientom wysoką jakość oraz nowoczesne i najlepsze technologie.

Nasza analityka biznesowa znajduje się na bardzo wysokim poziomie – jest to niezmiernie ważne zarówno w początkowych analizach wymagań jak i podczas realizacji projektu. Uważamy, iż solidna analityka biznesowa to fundament udanego projektu, zaś udany projekt to zadowolenie klienta przekładające się na wzrost jego obrotów i przewagę nad konkurencją.

Produkty głownie wytwarzamy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile).

 

 

Najbliższe są nam technologie: ASP NET MVC, Linq, Entity Framework, C#, C, C++, SilverLight, WCF, PHP, JavaScript, HTML, CSS, Delphi.

delphi-logo-2014_11474784    images       js-opt (1)     php_0102_SMT_website_expertise_v2-08

 

Biegle operujemy na silnikach baz danych MSSQL, Oracle, Firebird oraz MySQL.

logo-mysql      firebird   oracle   

Dowiedz się więcej

O nas

 

Dlaczego my

Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, ale także cieszących oko rozwiązań informatycznych, wspierających biznes: od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po dedykowane systemy informatyczne dla firm. Naszym zadaniem jest takie tworzenie narzędzi, aby rozwiązywały problemy i realizowały pomysły biznesowe, przy wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii internetowych. (więcej…)

 

Nasze kompetencje

Wytwarzamy i rozwijamy wyłącznie ambitne i unikalne aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną są aplikacje webowe, aczkolwiek posiadamy w portfolio również aplikacje desktopowe oraz mobilne. Stale podnosimy nasze kompetencje aby gwarantować naszym klientom wysoką jakość oraz nowoczesne i najlepsze technologie. (więcej…)

 

Jak pracujemy

Nasz zespół programistyczny pracuje w oparciu o metodyki zwinne, które pozwalają obniżyć ryzyko techniczne projektu. Stosowana przez nas metodyka gwarantuje przejrzystość realizacji projektu, spójność procesów biznesowych, możliwość zarządzania zmieniającymi się priorytetami, a tym samym, obniża ryzyko biznesowe i funkcjonalne całego projektu.olega ona na ścisłej współpracy z Klientem, elastyczności i otwartości na zmiany. (więcej…)

 

{{percmaxnr}}
Użytkowników systemów
{{percmaxnr}}
Procent jakości
{{percmaxnr}}
Partnerów biznesowych
{{percmaxnr}}
Lat doświadczenia