Aktualnie oglądasz

Kim jesteśmy

Tworzenie oprogramowania dla firm na zamówienie

Jesteśmy zespołem pasjonatów zajmujących się pisaniem oprogramowania. Zbudowaliśmy grupę doświadczonych programistów, najchętniej tworzących nowoczesne aplikacje internetowe.

Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, ale także cieszących oko rozwiązań informatycznych, wspierających biznes: od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po dedykowane systemy informatyczne dla firm. Naszym zadaniem jest tworzenie narzędzi tak, aby rozwiązywały problemy i realizowały pomysły biznesowe, przy wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii internetowych. Stajemy na wysokości zadania, by nasi klienci mogli wspólnie z nami realizować wyznaczone cele.

Tworzenie oprogramowania dla firm i instytucji państwowych to nasze główne cele. Współpracujemy zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również ze startupami. Miarą naszego sukcesu jest działające oprogramowanie na zamówienie oraz zadowolenie klienta. Oferujemy usługi związane z projektowaniem niestandardowych aplikacji internetowych, które dostosowane są do indywidualnych wymagań Klienta. Tworzymy informatyczne rozwiązania biznesowe od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po kompletne, autorskie aplikacje internetowe zbudowane na zamówienie. Efektem naszego piętnastoletniego doświadczenia jest unikalny zespół specjalistów, który szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych łączy z kreatywnością i zaangażowaniem.

Oprócz prac programistycznych firma Graphcom zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych produkcji Comarch dla małych, średnich i dużych firm. Są to systemy takie jak: Comarch ERP Optima, Comarch ERP Altum i Comarch ERP XL. Szczególnie wspierane są przedsiębiorstwa z branży: meblowej, mięsnej, elektro, dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych i biurach rachunkowych. Na polskim rynku systemów ERP działa już od 15 lat. Od 2004 roku Graphcom posiada tytuł złotego Partnera Comarch, a w 2011 roku zdobył tytuł partnera dekady. Więcej informacji na: stronie: graphcom.pl

Dowiedz się więcej

O nas

 

Dlaczego my

Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, ale także cieszących oko rozwiązań informatycznych, wspierających biznes: od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po dedykowane systemy informatyczne dla firm. Naszym zadaniem jest takie tworzenie narzędzi, aby rozwiązywały problemy i realizowały pomysły biznesowe, przy wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii internetowych. (więcej…)

 

Nasze kompetencje

Wytwarzamy i rozwijamy wyłącznie ambitne i unikalne aplikacje. Naszą najmocniejszą stroną są aplikacje webowe, aczkolwiek posiadamy w portfolio również aplikacje desktopowe oraz mobilne. Stale podnosimy nasze kompetencje aby gwarantować naszym klientom wysoką jakość oraz nowoczesne i najlepsze technologie. (więcej…)

 

Jak pracujemy

Nasz zespół programistyczny pracuje w oparciu o metodyki zwinne, które pozwalają obniżyć ryzyko techniczne projektu. Stosowana przez nas metodyka gwarantuje przejrzystość realizacji projektu, spójność procesów biznesowych, możliwość zarządzania zmieniającymi się priorytetami, a tym samym, obniża ryzyko biznesowe i funkcjonalne całego projektu.olega ona na ścisłej współpracy z Klientem, elastyczności i otwartości na zmiany. (więcej…)

 

{{percmaxnr}}
Użytkowników systemów
{{percmaxnr}}
Procent jakości
{{percmaxnr}}
Partnerów biznesowych
{{percmaxnr}}
Lat doświadczenia